Apie mus - Medifum

Medifum.lt yra internetinė sveikatos produktų parduotuvė, siūlanti platų prekių asortimentą, geriausią kainą, saugų apsipirkimą bei kokybišką apsipirkimo patirtį.

Mūsų veikla – vaistų ir sveikatos prekių importas, gamyba bei pardavimas. Bendradarbiaujame su daugybe tarptautinių medicininių produktų gamintojų bei gaminame patys. Galime pasiūlyti geriausią kainą rinkoje ir greitą pristatymą!

Mūsų gaminiai yra sertifikuoti ir atitinka Europos Sąjungos standartus bei kokybės reikalavimus. Mūsų prekių asortimentas yra nuolatos atnaujinamas ir vis plečiasi. Jeigu domina didesnis produkto kiekis – kreipkitės dėl specialaus pasiūlymo.

Mūsų privalumai:

  • Platus prekių asortimentas ir gera kaina
  • Užsisakyti itin paprasta
  • Saugu
  • Geriausias klientų aptarnavimas
  • Tik kokybiški produktai iš patikimų gamintojų
  • Sezoniniai ir specialūs pasiūlymai
  • Garantija ir prekių grąžinimo galimybė (nustatyta įstatymais)
  • Lojalumo programa

Mūsų klientai yra svarbiausi, tad mes rūpinamės, kad apsipirkimo patirtis būtų kuo geresnė. Greitai atsakome į klientų klausimus ir randame tinkamiausią sprendimą.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, susisiekite su mumis! Rašykite mums el.paštu info@medifum.lt arba skambinkite +370 5 214 3971.

Kodėl tūkstančiai klientų jau pasirinko medifum.lt internetinę parduotuvę?

Patirtis – siūlome platų prekių asortimentą, patogų ir saugų apsipirkimą bei geriausią klientų aptarnavimą. Esame rinkos lyderiai ir tuo didžiuojamės. Nuolat pildome savo internetinę parduotuvę naujomis prekėmis ir investuojame į geresnį klientų aptarnavimą. Informaciją elektroninėje parduotuvėje nuolat atnaujiname, kad perkant kiltų kuo mažiau neaiškumų. Mūsų tikslas – padaryti apsipirkimą lengvesnį, patogesnį ir geresnį.

Plačiausias prekių asortimentas – mūsų internetinė parduotuvė siekia pasiūlyti plačiausią prekių asortimentą savo srityje. Informaciją sustrūkturavome taip, kad būtų kuo paprasčiau atrasti reikiamą produktą.

Geriausios kainos – stengiamės pasiūlyti geriausią kainą rinkoje. Daugelis mūsų gaminių turi geriausios kainos garantiją – jei tą pačią prekę rasite kitoje internetinėje parduotuvėje už mažesnę kainą, susisiekite su mumis ir mes jums pateiksime geresnį pasiūlymą.

Lengva navigacija – klientai nepasiklys mūsų internetinėje parduotuvėje. Remdamiesi ilgamete patirtimi, apsipirkimo patirtį perkėlėme į naują lygį.

Saugus apsipirkimas – naudojame efektyviausius saugumo sprendimus, visas srautas yra šifruojamas, o mūsų klientų duomenys be sutikimo nenutekinami ar neatskleidžiami trečiosioms šalims.

Greitas pristatymas – gerai apgalvoti ir efektyvūs logistiniai sprendimai 90% atvejų leidžia prekes klientams pristatyti jau kitą dieną!

Patikimumas – bėgant metams užsitarnavome pasitikėjimą, tarp mūsų klientų yra ir valstybinių įstaigų.

Grįžtamasis ryšys – įsiklausome į klientų atsiliepimus ir nenustojame tobulėti.