DUK - Medifum

Šiame puslapyje rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei perskaitę DUK vis dar turite klausimų, susisiekite su klientų aptarnavimu. Kontaktus rasite čia!

Atsiėmėte užsakymą, bet gavote ne visas prekes?

Gali būti, kad užsakymas siunčiamas keliomis siuntomis, tokiu atveju greitu metu sulauksite ir kitos pakuotės. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimu!

Kiek kainuoja pristatymas?

Pristatymo kaina priklauso nuo svorio ir pakuočių skaičiaus. Tiksli kaina matoma pirkinių krepšelyje.

Ar greitai gausiu savo užsakymą?

Medifum.lt internetinės parduotuvės prekių aprašyme nurodytas tikslus pristatymo laikas.

Kur mano siunta?

Jei numatytas pristatymo laikas jau praėjo arba jus tiesiog domina užsakymo būsena, susisiekite su mumis info@medifum.lt arba skambinkite +370 5 214 3971.

Išsiunčiau laišką, bet dar negavau atsakymo?

Į elektroninius laiškus atsakome darbo dienomis, kaip įmanoma greičiau. Iškilus skubiems klausimams, susisiekite su mumis telefonu +370 5 214 3971.

Užsakyta prekė man netinka, ką daryti?

Medifum.lt internetinėje parduotuvėje grąžinimas yra nemokamas! Jeigu prekė Jums netinka, užpildykite sutarties atsisakymo formą, kurią rasite čia!

Noriu vienos prekės, bet parduodamas tik komplektas.

Jeigu prekės atskirai mūsų internetinėje parduotuvėje nėra, tuomet tai yra prekių komplektas ir atskirai parduoti ar užsakyti galimybės neturime.

Ar jūsų produktai aukštos kokybės?

Esame vienas patikimiausių pardavėjų rinkoje, visas parduodamas prekes patys testuojame laboratorijose. Galime garantuoti, kad mūsų siūlomos apsaugos priemonės atitinka keliamus reikalavimus ir yra patikrintos.