Privatumo politika - Medifum

Medifum.lt elektroninę parduotuvę valdo Medifum Group OÜ. Pagrindinė veikla – mažmeninė prekyba internetu. Medifum.lt tikslas – pristatyti ir parduoti medicininius produktus bei jų priedus.

Asmens duomenis tvarkome vadovaudamiesi ES Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (GDPR, ES 2016/679) ir Lietuvos Respublikos įstatymais. Mūsų privatumo politika aiškina, kaip ir kodėl renkame bei apdorojame asmeninę informaciją.

Kokią asmeninę informaciją renkame?

Lankantis medifum.lt svetainėje, asmens duomenys nėra renkami. Asmeninę informaciją galite pateikti savanoriškai – užsiprenumeravus naujienlaiškį arba pateikiant užsakymą. Bus prašoma pateikti:

 • vardą
 • elektroninio pašto adresą
 • telefono numerį

Kodėl renkame ir apdorojame asmeninę informaciją?

Asmens duomenis renkame ir tvarkome šiais tikslais:

 • siekiant pateikti atsakymą į jūsų užklausą.
 • siunčiant naujienlaiškius
 • vykdant užsakymą

Slapukai ir pikselių žymos

Slapukas yra nedidelis tekstinis failas, kuris, apsilankius svetainėje, išsaugomas jūsų įrenginyje ir įsimena vartotojo nuostatas, tokias kaip šrifto dydis, kalba, įrenginio informacija, apsilankymų statistika ir kt.

Pagal numatytuosius naršyklių nustatymus slapukai yra leidžiami, tačiau galite pakeisti naršyklės nustatymus taip, kad slapukai būtų atmetami, blokuojami arba jums būtų pranešama apie visus siunčiamus slapukus.

Mūsų svetainė į jūsų kompiuterį ar mobilųjį įrenginį siunčia nedidelius failus („slapukus“), kurie reikalingi sklandžiai svetainės veiklai ir anoniminei analizei.

Pikselių žymos yra mažos kodo dalys, leidžiančios nuskaityti ir atsiųsti slapukus. Jie suaktyvinami atsidarius el. laišką arba prisijungus į svetainę, kuri tuomet atsisiunčia trečiosios šalies slapukus arba užregistruoja, kad vartotojas atidarė el. laišką.

 • Renkame ir analizuojame anoniminę statistiką apie tai, kaip vartotojai naršo svetainėje. Tai darome naudodami Google Analytics, kuri duomenis tvarko anonimiškai ir nerenka bei neapdoroja asmeninės informacijos.
 • Renkame ir analizuojame anoniminę žiniatinklio statistiką, nurodančią kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tai darome naudodami Hotjar programinę įrangą, kuri tvarko duomenis anonimiškai. Tai pagerina naudojimosi svetaine patirtį ir kokybę.
 • Adroll partneriai, tokie kaip Medifum Group OÜ, naudoja turinio ir skelbimų personalizavimo slapukus, socialinės žiniasklaidos funkcijas ir srauto analizę. „Reklama“, „skelbimai“, „taikymas“, „individualizavimas“ yra gaunami remiantis slapukais, todėl norime įsitikinti, kad jūs, kaip naudotojas, tai suprantate.

Kam perduodami duomenys?

Medifum Group OÜ neperduoda klientų duomenų už Europos (ES) ekonominės erdvės ribų. Jūsų asmeninę informaciją laikome konfidencialia. Informaciją apie mokėjimus perduodama įgaliotam (juridiniam) asmeniui Montonio Finance.

Asmens duomenų perdavimas už ES ribų

Mes neperduodame jūsų asmeninės informacijos už Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės (EEE) ribų.

Duomenų saugumas

Stengiamės apsaugoti jūsų informaciją nuo neteisėtos prieigos, atskleidimo ar klastojimo.

Siekdami užtikrinti duomenų saugumą, atliekame šiuos veiksmus:

 • Visą asmeninę informaciją laikome konfidencialia.
 • Naudojame tik šifruotas SSL paslaugas.
 • Ribota prieiga suteikiama tiems darbuotojams ir rangovams, kuriems ši informacija reikalinga užsakymui įvykdyti, nepaisant to, jiems taikomi griežti konfidencialumo įsipareigojimai, kuriuos pažeidus bus nubausti.
 • Asmeninę informaciją pirmiausia saugome skaitmeniu, ne popieriniu, formatu, siekdami užtikrinti kontrolę.
 • Asmens duomenys yra apsaugoti būtinomis IT techninėmis ir organizacinėmis apsaugos priemonėmis.

Asmeninei informacijai taikome griežtas saugumo taisykles, tačiau norime pabrėžti, kad internetas nėra saugi aplinka ir negalime visiškai garantuoti saugaus duomenų perdavimo.  Duomenų perdavimo saugumas visada yra jūsų rizika.

Kokias teises turite ir kaip galite jomis pasinaudoti?

Jei davėte sutikimą rinkti, tvarkyti ir tam tikrais būdais naudoti Jūsų asmens duomenis, šį sutikimą galite bet kada atšaukti.

Pagal taikomus duomenų apsaugos įstatymus turite teisę:

 • Prašyti prieigos prie savo asmeninės informacijos.
 • Prašyti ištaisyti savo asmens duomenis.
 • Prašyti ištrinti savo asmens duomenis.
 • Prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą.
 • Prašyti perduoti savo asmens duomenis.
 • Prašyti atšaukti sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis.
 • Priešintis automatizuotam sprendimų priėmimui (įskaitant profiliavimą).

Pateikus prašymą, privalu Jus identifikuoti. Norėdami pateikti užklausą, susisiekite su mumis.

Atkreipkite dėmesį, kad prašyti ištrinti asmens duomenis, apriboti jų tvarkymą ir pan. galite tik tuo atveju, jei tai turi teisinį pagrindą.

Turite teisę pateikti skundą kompetentingai duomenų apsaugos institucijai. Mes bendradarbiaujame su atitinkamomis reguliavimo institucijomis, įskaitant vietines duomenų apsaugos institucijas, kad išspręstume skundus dėl asmens duomenų perdavimo.

Kiek laiko saugoma asmeninė informacija?

Jūsų asmeninė informacija saugoma tiek, kiek reikės norint suteikti jūsų prašomas paslaugas. Asmens duomenys bus ištrinti arba paversti anoniminiais, nepanaudojus jų 3 metus iš eilės, nebent būtų taikomi privalomi saugojimo reikalavimai.

Ne asmeniniai duomenys saugomi neribotą laiką.

Privatumo politikos sąlygos ir pakeitimai

Naudodamiesi šia svetaine jūs perskaitėte ir sutinkate su šiomis sąlygomis.

Mūsų privatumo politika gali keistis. Jūsų teisių pagal šią privatumo politiką be sutikimo nesumažinsime. Šiame puslapyje paskelbsime pranešimą apie bet kokius privatumo politikos pakeitimus, o apie bet kokius esminius pakeitimus paskelbsime išsamesnį pranešimą.

Susisiekite

Jei turite klausimų, susisiekite su klientų aptarnavimu telefonu +370 5 214 3971 arba atsiųskite el. laišką adresu info@medifum.lt. Papildomą informaciją ir kontaktus rasite čia!